Baby Shape Sorter House

Bultak ile oynama vakti!  Çoklu öğrenme aktivitesi ile çocuklara şekil ve renkleri tanıtır. Ürün; 13 parçadan oluşmaktadır. Sağlık testlerinden geçmiştir.

F1 Road Set 46 pcs

Pistte arabalarını yarıştır! Birçok farklı blok ile oynamak çocuğa kendi başına hareket etme güvenini verir ve duyusal gelişimini olumlu etkiler. Ürün; 46 parçadan oluşmaktadır ve 2 araba içerir. Ürün, sağlık testlerinden geçmiştir.

Candy & Ken Beauty Set Luggage

Güzelleşmek her yerde mümkün! 18 parçadan oluşan Güzellik Set Bavulum, kolay taşınabilirliği sayesinde her zaman yanında! Ürün; 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir. Sağlık testlerinden geçmiştir.

Fen Oyuncak

Fen Oyuncak

We are a family-owned company. We are a well known and innovative active toy manufacturer.Our production is located in Çorlu (Tekirdağ) and Hadımköy (Istanbul). We have been offering our quality, and big range of product portfolio to our customers around 60 years. We have two kind of production; plastic toys and play doughs.

Devamını Oku

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Fen Oyuncak

The aim of our projects is to have access to the "toys" that children need most, produced with healthy materials, develop their dreams, support creativity, open their horizons and equip their childhood with knowledge.

Devamını Oku